Новини

Хмельницькі спортсмени показали достойний результат на Чемпіонаті України з кульової стрільби

З 8 по 13 лютого у Львові проходив відкритий зимовий чемпіонат України серед дорослих з кульової стрільби. У змаганнях взяли участь 153 провідних спортсмена з 18 областей України.

Хмельницький на цих змаганнях представляли: Заслужений майстер спорту України Андрій Гільченко та 5 майстрів спорту України міжнародного класу – Денис Баблюк, Ігор Кізима, Крістіна Гілевич, Анастасія Савельєва і Маргарита Тарканій, які змагались за нагороди у стрільбі з пневматичної гвинтівки з оптичним прицілом по рухомій мішені.

З 18 золотих медалей, які розігрувались на чемпіонаті, 14 завоювали наші земляки, а ще 4 срібні та 4 бронзові, що дало можливість з результатом 3130 балів впевнено отримати перше загальнокомандне місце. Збірна Вінницької області, якій пророкували перемогу у чемпіонаті, посіла друге місце, набравши на 1125 балів менше. Такого відриву переможця від другого призера на чемпіонатах України не було ще ніколи. Крім цього у вправі РМ-мікст хмельницька пара у складі багаторазового чемпіона Європи та світу серед юніорів Дениса Баблюка і багаторазової чемпіонки та рекордсменки Європи серед юніорок Крістіни Гілевич встановила черговий рекорд України.

Варто також відзначити багаторазову чемпіонку та рекордсменку Європи серед юніорок Маргариту Тарканій, яка у півфіналі найважчої та найскладнішої вправи ГП-12 з рахунком 6:4 перемогла багаторазову чемпіонку світу серед дорослих, Заслуженого майстра спорту Вікторію Рибовалову з Дніпра, а у фіналі впевнено, з рахунком 6:2, ще більш серйозну суперницю – Заслуженого майстра спорту, багаторазову чемпіонку і рекордсменку Європи та світу серед дорослих Галину Авраменко з Чернігова, яка цю вправу на чемпіонатах України жодного разу не програвала.

Результати, показані нашими спортсменами, дозволяють сподіватися на успішний виступ і на чемпіонаті Європи, який стартує 17 березня у Норвегії. Тренує спортсменів Заслужений тренер України Петро Бардецький.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!