Новини

Хмельницькі спортсмени – переможці та призери чемпіонату України з бразильського джиу-джитсу

Завершився один з найбільших чемпіонатів України з бразильського джиу-джитсу «UKRAINIAN OPEN JIU-JITSU CHAMPIONSHIP 2018», який проходив у Києві 15 і 16 грудня. Цього року кількість учасників була вражаючою, близько 800. Проте, це не завадило представникам міста Хмельницький посісти заслужені місця на цих змаганнях.

Чемпіонами України 2018 року стали:

- Максим Єфименко, у категорії Підлітки 2/14-15 років/ - 64 кг, провів три сутички;

- Костянтин Тішкін, у категорії Підлітки 1/12-13 років/ - 39 кг, провів чотири сутички;

- Євген Іову, у категорії Малюки 2/10-11 років/ - 42 кг, провів три сутички.

Срібні призери чемпіонату України:

- Михайло Смолінський, у категорії Малюки 2/10-11 років/ - 39 кг, провів три сутички, у фіналі поступився за рішенням суддів;

- Богдан Бондар, у категорії Малюки 2/10-11 років/ - 42 кг, провів три поєдинки, у фіналі за балами поступився своєму одноклубнику.

Серед дорослих срібним призером чемпіонату України став Ростислав Рибак, у категорії Дорослі /Medium Heavy - 88.3 кг/ Сині пояси, провів чотири сутички, у двох з яких переміг за отриманими балами, у фіналі поступився супернику за балами.

Вітаємо спортсменів з високими спортивними результатами та їх тренерів: Ростислава Рибака, Марину Рибак та Олександра Хмелюка.

Вітаємо спортсменів та тренерів Ростислава Рибака, Марину Рибак і Олександра Хмелюка Академії бразильського джиу-джитсу міста Хмельницького з високими спортивними результатами.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!