Новини

Хмельницькі спортсмени достойно виступають на міжнародній арені

Протягом минулого тижня хмельницькі спортсмени брали участь у змаганнях міжнародного рівня з різних видів спорту та продемонстрували гарні результати.

На заключному етапі Діамантової ліги, престижному легкоатлетичному турнірі, а також крайньому старті у цьому сезоні, вихованка ОЦФВУМ, хмельничанка Марина Бех-Романчук у потрійному стрибку показала прекрасний результат – 14.96 метри та посіла друге місце цих змагань. Перемогу святкувала чинна рекордсменка світу - Юлімар Рохас з Венесуели (15.31 метри).

В іспанському місті Баньолес пройшов чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон». Вихованка Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №4 Марія Євдокимова увійшла до складу збірної команди України. На різних дистанціях Марія з командою зуміла вибороти 3 золоті, 4 срібні та 1 бронзову нагороду.

У місті Братислава (Словаччина) відбулися міжнародні змагання «Olympik hopes» з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь спортсмени з понад 40 країн світу. Вихованка Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №4, каноїстка Вікторія Ярчевська стала переможницею на дистанціях 1000 м та 200 м, а також посіла друге місце на дистанції 500 м.

Щиро вітаємо спортсменів, а також їх наставників з чудовими виступами. Бажаємо наснаги, удачі, міцного здоров’я та успіхів у наступних змаганнях.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!