Новини
Хмельницькі регбісти демонструють достойні результати на всеукраїнському рівні
Не зважаючи на складний 2022 рік, наші спортсмени навіть в умовах війни можуть не лише тренуватись, але й гідно виступати на всеукраїнському рівні.
Так, вдало завершили змагальний сезон наші регбійні команди. Місто Хмельницький приймало у себе Кубок України з регбі-7, де наша основна регбійна команда «Поділля» отримала блискучу перемогу, здолавши у фіналі львівську команду «Сокіл».
Згодом, фінал чемпіонату України з регбі-7 відбувся у Львові, де брало участь 14 чоловічих команд з усієї України. Команда «Поділля» здобула перемогу у Супер лізі, команда «Буревісник-ДЮСШ 1» святкувала перемогу у Вищій лізі чемпіонату.
За підсумками чемпіонату України, четверо хмельницьких спортсменів увійшли до складу збірної команди України та братимуть участь у чемпіонаті Європи. Вадим Сівак, Олег Юзіков, Олег Валюс та Мирослав Шуляк змагатимуться на європейському рівні.
Вітаємо команди, а також тренерів Олега Квасницю, Олександра Мігунова та Дмитра Мацюка з перемогами. Бажаємо успіхів у міжнародних змаганнях.