Новини

Хмельничанин здобув «бронзу» на Кубку Європи з дзюдо

З 16 по 18 липня в місті Бухарест (Румунія) проходив Кубок Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років.

У змаганнях взяли участь 383 учасники з 29 країн та 2 континентів. Збірну України представляли 14 спортсменів. Спортсмени збірної України з дзюдо завоювали 4 нагороди.

Вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо» Всеволод Климов, у ваговій категорії до 81 кг здобув бронзову нагороду та виборов місце у складі національної збірної України на Чемпіонат Європи серед кадетів до 18 років, що відбудеться 17-19 серпня 2021 року у місті Рига (Латвія).

Підготував спортсмена тренер-викладач з дзюдо Олексій Жижанов.

Вітаємо спортсмена та наставника з гарним результатом та бажаємо успіху на чемпіонаті Європи.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!