Новини
Хмельничани вшанували учасників бойових дій на території інших держав
Сьогодні, 15 лютого, Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав. 32 роки тому було виведено війська з Афганістану. З цієї нагоди у місті Хмельницькому відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах, що на перехресті вулиць Героїв Майдану та Грушевського, в якій взяли участь керівники міста й області, члени міської та обласної організацій ветеранів Афганістану, громадськість міста.
Сьогодні ми вшановуємо тисячі наших співвітчизників, яким довелося в мирний час пройти горнило воєнних випробувань в „гарячих точках” світу. Віддаємо данину поваги живим, які витримали тягар війни, продемонструвавши силу духу, приклади героїзму та високої бойової майстерності. Згадуємо тих, хто не повернувся з тієї війни.
Більше двох тисяч жителів міста Хмельницького пройшли через горнило афганської війни. Це страшні події і ніхто не думав, що через понад чверть століття доведеться знову бути в авангарді бойових дій вже на своїй землі. Нині на передовій в зоні АТО багато досвідчених афганців і воїнів, які пройшли локальні війни. Вони діляться своїм бойовим досвідом, показують молодим солдатам приклад загартованості, високої відповідальності та наполегливості у боротьбі з агресором.
Цього дня квіти пам’яті та шани від вдячних хмельничан лягли і до могил загиблих воїнів - учасників бойових дій на території інших держав на міському кладовищі.