Новини

Хмельничани відзначилися черговим успішним виступом на відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби

У Львові протягом 1-6 грудня проходив відкритий чемпіонат України серед спортсменів 2002 року народження та молодших. За нагороди змагались спортсмени у стрільбі з пневматичної гвинтівки з оптичним прицілом по рухомій мішені у двох вправах: ГП-12, 60 залікових пострілів та ГП-11а, найскладнішій вправі чемпіонату, 40 залікових пострілів.

Хмельницькі юніорки Маргарита Тарканій і Крістіна Гілевич (тренер ЗТУ Петро Бардецький) стали чемпіонками у вправі ГП-12 та срібними призерками у вправі ГП -11а у командному заліку.

В особистому заліку Маргарита здобула бронзову медаль (ГП-12), Крістіна – срібну (ГП-11а). В останньої спортсменки це далеко не перша нагорода. Вона багаторазова чемпіонка та рекордсменка України серед дівчат, юніорок і дорослих, багаторазова чемпіонка та рекордсменка Європи серед юніорок, майстер спорту міжнародного класу. У якості тренера змагання стали її дебютом, який виявився доволі успішним. ЇЇ вихованці Віталій Стецюк, Назар Барановський та Владислав Руденко вибороли срібні медалі – ГП-12 і бронзові – ГП-11а; Назар Рудніцький, Артур Гудзь та Олександр Мельник – бронзові – ГП-11а у командному заліку.

Вітаємо з успішним виступом на чемпіонаті, бажаємо лише перемог у наступних змаганнях.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!