Новини

Хмельничани Ілля та Тетяна Шевчуки здобули нагороди на Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед юнаків та дівчат

4-5 листопада в місті Бухарест (Румунія) відбувся Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед юнаків та дівчат. До складу збірної команди України увійшли хмельничани Ілля та Тетяна Шевчуки, які потужно виступили на міжнародній арені.

Тетяна Шевчук стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії 30 кг, перемогла на своєму шляху представницю Сербії, Болгарії, а у фіналі здолала спортсменку з Бельгії з рахунком 3:1, провівши дуже напружений поєдинок.

Ілля Шевчук став срібним призером цього чемпіонату у ваговій категорії 33 кг, здолавши спортсменів з Болгарії та Молдови, лише у фіналі поступився представнику Сербії.

Вітаємо спортсменів та тренера дитячо-юнацької спортивної школи №3 Валерія Михайловського з чудовим виступом і бажаємо успіхів у наступних стартах.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!