Новини

Хмельничанки Марина Бех та Інна Грищун призерки чемпіонатів Європи

У місті Бидгощі (Польща) завершився чемпіонат Європи U23 з легкої атлетики. В останній день змагань бронзову медаль виборола  хмельничанка Марина Бех. До заключної спроби у секторі для стрибків у довжину саме вона лідирувала з результатом 6,48 м. Проте у вирішальний момент відразу дві атлетки, француженка Яніс Давід (6,56 м) і німкеня Анна Бюлер (6,50 м), зуміли її обійти. Марина доклала усіх зусиль, аби у заключній спробі повернути собі перше місце та, на жаль, стрибок був не надто далеким (6,08 м). Збірна України з десятьма медалями (3 золоті, 3 срібні і 4 бронзові) посіла четверте місце.

Ще одна хмельничанка Інна Грищун стала бронзовою призеркою з веслувального спорту чемпіонату Європи. Чемпіонат проводився в місті Пловдив (Болгарія) з 14 по 16 липня 2017 року. Результат – 1.31,624. Це другий часовий показник в історії українського веслування. Перший – був зафіксований напередодні – у попередньому заїзді – 1.30,396. Українки поступилися лише 0,027 секунди польському екіпажу, який став другим. Нашу спортсменку до змагань готував тренер дитячо-юнацької спортивної школи департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Аркадій Майстер.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!