Новини

Хмельничанка Марина Бех-Романчук стала срібною призеркою чемпіонату світу з легкої атлетики

Марина Бех-Романчук посіла 2-е місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який триває в Белграді (Сербія).

У потрійному стрибку Марина в останній спробі показала 14.47 м і виборола срібну медаль. Чемпіонкою світу стала Юлімар Рохас з Венесуели з результатом 15.74 м. Це новий світовий рекорд.

Сьогодні Марина Бех-Романчук виступить ще в одному фіналі на ЧС у приміщенні. Ввечері вона побореться за медаль у стрибках у довжину.

Бажаємо перемоги!

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!