Новини
Головна мелодія міста звучала в центрі Хмельницького
26.09.2020 16:39
О 12-ій годині на майданчику поблизу ТЦ «Дитячий світ» відбувся перформанс «Головна мелодія міста». Хмельницький муніципальний естрадно-духовий оркестр виконав пісню «Проскурівський вальс» (слова і музика Надії Пукас, аранжування Івана Пустового).
Тут також відбулася вулична акція «За що я люблю Хмельницький?!». Поблизу «Дитячого світу» розмістили три стенди, де кожен хмельничанин на сердечку мав можливість написати за що він любить місто Хмельницький, або що в ньому б змінив.
На цій локації також планувалися концерти. Проте через авіакатастрофу на Харківщині вирішено відмовитися від деяких розважальних і музичних заходів.