Новини
Гарячу воду і тепло подаватимуть нові труби
08.09.2020 13:26
Комунальне підприємство "Південно-Західні тепломережі" розпочне опалювальний сезон вчасно. Жодних перешкод для цього немає, повідомив директор комунального підприємства Павло Возборський. Теплопостачальник продовжує готувати до зими котельні та оновлювати мережі. Так, на вулиці Курчатова, де лежить центральна магістраль, міняють старі труби на нові попередньоізольовані. Це дозволить безперебійно постачати гарячу воду та тепло у домівки мешканців мікрорайону Гречани. Протяжність ділянки трубопроводу, що зазнає капітального оновлення майже 400 метрів. Загалом цього року комунальне підприємство замінить понад два з половиною кілометра тепломереж.
Детальніше у сюжеті МТРК "Місто"