Новини

ФК «Поділля» розпочав чемпіонат України в другій лізі з перемоги

З впевненої перемоги футбольний клуб «Поділля» Хмельницький розпочав чемпіонат України у другій лізі. В неділю ФК «Поділля» на виїзді зіграв з учасником Української Прем'єр-ліги ФК «Карпати».

На початку матчу хмельничани впевнено та активно створювали небезпечні моменти біля воріт суперника - як результат перший гол у ворота ФК «Карпат». Після чого ФК «Поділля» успішно використав можливість забити пенальті та ще один гол на 32 хвилині. «Карпати» також намагалися створити конкуренцію, було декілька небезпечних моментів, але вони не допомогли забити у ворота гостей. Другий тайм відіграли без голів Завершилася гра із результатом «Карпати» – «Поділля» 0:3.

Наступний тур відбудеться 12 вересня. «Поділля» прийматиме на своєму полі «Волинь-2».

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!