Новини
ФК «Поділля» розпочав чемпіонат України в другій лізі з перемоги
08.09.2020 16:13
З впевненої перемоги футбольний клуб «Поділля» Хмельницький розпочав чемпіонат України у другій лізі. В неділю ФК «Поділля» на виїзді зіграв з учасником Української Прем'єр-ліги ФК «Карпати».
На початку матчу хмельничани впевнено та активно створювали небезпечні моменти біля воріт суперника - як результат перший гол у ворота ФК «Карпат». Після чого ФК «Поділля» успішно використав можливість забити пенальті та ще один гол на 32 хвилині. «Карпати» також намагалися створити конкуренцію, було декілька небезпечних моментів, але вони не допомогли забити у ворота гостей. Другий тайм відіграли без голів Завершилася гра із результатом «Карпати» – «Поділля» 0:3.
Наступний тур відбудеться 12 вересня. «Поділля» прийматиме на своєму полі «Волинь-2».