Новини

Електронну петицію "Ремонт дороги по вул. Підлісній, масив "Обрій» направлено для розгляду

Відділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомляє, що, відповідно до пункту 4.3. "Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді", затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію "Ремонт дороги по вул. Підлісній, масив "Обрій", збір підписів на підтримку якої завершено.

Станом на 29 березня петицію підписали 502 особи з 500 необхідних.

Текст петиції: "Шановний Олександре Сергійовичу!!! Мешканці м. Хмельницького, що проживають у житловому масиві "Обрій" звертаються до Вас з проханням зробити ремонт дороги по вул. Підлісній, м. Хмельницький, масив " Обрій" (по якій дорослі та діти ходять щодня). На даний момент дорога у надзвичайно жахливому стані. Під час зимового періоду даний відрізок дороги для автомобілів справжнє випробування, а для людей суцільна смуга перешкод. Доводиться ходити через велетенські калюжі та болото. А коли тане сніг чи йдуть дощі, утворюються потоки води, обійти які неможливо, людям які йдуть на роботу, або дітям які щоранку йдуть у садочок, або школу.

Просимо Вас звернути увагу на наше звернення та посприяти ремонту дороги по вул. Підлісній, масив "Обрій", зробити тротуарну доріжку для пішоходів, та забезпечити можливість проходу та проїзду по вулиці".

Автор: Андрощук Дмитро Васильович
Дата початку збору підписів: 5 лютого 2018 р.
Згідно з пунктом 4.5. згаданого вище рішення сесії міської ради та статті 151 Статуту територіальної громади м. Хмельницького, міський голова доручить розгляд петиції компетентним виконавчим органам з наступним розглядом на засіданні виконавчого комітету міської ради.