Новини

До уваги юридичних та фізичних осіб! Протягом 5-16 серпня відділ реєстрації призупиняє прийом документів у зв’язку із оновленням програмного забезпечення

З 5 до 16 серпня 2020 року буде впроваджено оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Підставою для проведення робіт є наказ Міністерства юстиції України від 14.07.2020 № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

У зв’язку із виконанням робіт в цей період відділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців управління з питань реєстрації Хмельницької міської ради не буде здійснюватися прийом документів для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. За умови виконання робіт раніше вказаного терміну, оголошення про поновлення прийому документів буде розміщено на сайті Міністерства юстиції України та на сайті міської ради.

Просимо вибачити за тимчасові незручності та запланувати проведення реєстраційних дій (реєстрацію юридичних осіб та ФОП, зміну директора, внесення змін до зареєстрованих даних тощо) до 5 серпня або ж після 16 серпня поточного року.