Новини
До уваги пільговиків! Видача електронних квитків для проїзду в комунальному громадському транспорті може бути тимчасово призупинена
05.01.2021 11:33
Нагадуємо: з 1-го січня для безплатного проїзду у комунальному громадському транспорті громадянам пільгових категорій, які є жителями Хмельницької міської територіальної громади, крім посвідчення, обов’язково необхідно мати електронний квиток.
На сьогодні електронні квитки вже отримали 35 тисяч осіб. Загалом у місті Хмельницькому проживає 62 тисячі пільговиків. Ще 9 тисяч додалося у результаті приєднання до міста 24-х навколишніх сіл.
Звертаємо вашу увагу на те, що у випадку запровадження Кабінетом Міністрів України локдауну, у зв'язку з ситуацією з Covid-19, запланованого в країні з 8 по 24 січня 2021 року, видача квитків органами соцзахисту може бути тимчасово призупинена і відновлена після послаблення карантинних обмежень.