Новини
До Дня міста в музеї студії-фотомистецтва представлять виставку світлин «Я люблю своє місто, я люблю свій край!»
21.09.2022 13:23
22 вересня о 16.00 в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) відбудеться відкриття виставки фотографій «Я люблю своє місто, я люблю свій край!» (з фондів музею) до Дня міста Хмельницького.
На виставці представлені роботи з конкурсу фотографій «Хмельницький крізь об’єктив» за 2018-2021 роки, які раніше експонувались у музеї-студії фотомистецтва та знаходяться у фондах музею.
До експозиції Хмельницького музею-студії фотомистецтва увійшло 50 фотографій. Показ робіт триватиме до 11 жовтня 2022 року. Запрошуємо хмельничан і гостей міста!