Новини
До Дня Героїв чотири родини хмельницьких воїнів російсько-української війни отримали власне житло
23.05.2021 20:03
"Це квартири і грошові сертифікати на їх придбання, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Подібні подарунки - то вже традиція. Продовжити її плануємо до Дня Незалежності. Якщо все буде добре, то загалом з 2016 року цількість квартир для ветеранів війни після 24 серпня переступить за цифру 200".