Новини

Більше 350-ти учасників боролися за перемогу у турнірі пам’яті Героїв Крут з кульової стрільби

Традиційний турнір пам’яті Героїв Крут з кульової стрільби проходив 28-29 січня в тирі Хмельницького НВК №10. В змаганнях взяли участь 356 учасників з Хмельницького та області. В програмі змагань виконувалися дві вправи з пневматичної гвинтівки: для основної маси учасників – стрільба сидячи за столом з опорою на лікті (5 залікових пострілів) та вправа ГП-11а – стрільба по рухомій мішені (40 залікових пострілів) для спортсменів високого класу.

В стрільбі сидячи у молодшій віковій групі (2005 р. н. та молодші) переможцями в особистому заліку стали Віра Дорожа (с. Судилків Шепетівського району) та Давид Красота (Хмельницький).

У старшій віковій групі (2002-2004 р.н.) – Інна Стецюк та Олександр Жук з Хмельницького.

В командному заліку – молодша вікова група – перемогу здобула Хмельницька ЗОШ №21, на другому місці Кам’янець-Подільська ДЮСШ №1, третьому – с. Судилків; старша вікова група – Хмельницький НВК №10, СЗОШ №27, смт. Гриців.

У вправі ГП-11а перемогла багаторазова чемпіонка та рекордсменка України, член національної збірної, майстер спорту Бондар Софія та багаторазовий чемпіон України, член національної збірної, майстер спорту Давид Красота. Софія та Давид є учнями відділення кульової стрільби Хмельницької ОДЮСШ.

Переможці та призери турніру нагороджені дипломами та медалями обласної федерації кульової стрільби.

Якщо раніше у таких змаганнях приймали участь практично тільки представники Хмельницького, то останнім часом більшість учасників – представники інших міст, сіл, ОТГ, районів. Турнір продемонстрував, що кульова стрільба стає все популярнішою у Хмельницькому та області.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!