Новини

Бібліотеки міста змагалися у представленні заходів національно-патріотичного виховання

Протягом квітня-червня  цього року  в  міських бібліотеках  було проведено міський етап обласного огляду конкурсу з національно-патріотичного виховання громадян «Україна починається з тебе». Матеріали, що надавалися на конкурс, охоплювали роботу бібліотек протягом 2016 та першого півріччя 2017 років.

Щорічно фонди міських бібліотек оновлюються новими книгами патріотичної тематики, що представлені читачам цікавими книжковими виставками та оглядами  літератури. Нові надходження,   актуальні статті знаходять відображення в інформаційних списках літератури для наших користувачів. Повчальними та незабутніми для учнів та студентів  є зустрічі з ветеранами  та волонтерами АТО, історичні години, присвячені подіям визволення нашого міста та України під час  Другої світової  війни. В рамках «Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території м. Хмельницького  на 2016-2017 роки»  міські бібліотеки співпрацюють з військовими частинами, Національною академією Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького. З 2015 року міські бібліотеки активно беруть участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна» зі збору та доставці в 15 Гарнізонний Будинок Офіцерів  кращих зразків вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярних видань з історії Української держави, її культури, Збройних сил.

Підбиття підсумків конкурсу присвятили 21-й річниці Конституції України. Кращою бібліотекою, яка надала на розгляд журі цікаві сценарії проведених заходів, посібники малих форм, прес-анонси, скрін-шоти статей в періодичних виданнях та соціальних мережах щодо національно-патріотичного виховання громадян стала бібліотека-філія №2.