Новини

850 випускників отримали сертифікати про завершення навчання у Хмельницькому університеті третього віку

У Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся другий випуск «студентів» Університету третього віку. Відкрила незвичайний випускний директор міського територіального центру соціального обслуговування Ірина Ковальчук. Усі 850 «студентів», найстаршому з яких 89 років, отримали сертифікати, частина випускників демонстрували свої здібності і таланти.

Можливість підвищити рівень своєї освіченості, отримати нові знання та друзів, зробити своє життя активним, цікавим та корисним у літніх людей, жителів міста Хмельницького з’явилася у вересні 2017 року. Ініціатором відкриття такого навчального закладу був міський голова Олександр Симчишин.

Наразі в університеті діють 17 факультетів. Впродовж 2018-2019 років у 54-х групах за різними спеціальностями навчалися літні люди: жінки віком від 55 років і старші 60 років чоловіки. Загалом 1326 слухачів різних курсів та спеціальностей.

15 викладачів Університету третього віку навчають «студентів» за такими соціально-педагогічними напрямами: вивчення української та іноземних мов (польська, англійська, німецька), основи володіння оргтехнікою, основи збереження здоров’я, історія України, психологія, прикладне мистецтво, хореографія, хоровий спів, агроландшафт тощо.

Заняття проводяться безкоштовно у Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування, що на вулиці Перемоги, 7 а. На організацію навчального процесу кошти виділяють з міського бюджету.

"Фінансування проводиться з міського бюджету. Ми отримали 420 тисяч гривень на оплату заробітної плати викладачам на навчальний рік і 200 тисяч гривень на придбання необхідного обладнання (оргтехніки та мольбертів)" – зазначила директор міського територіального центру Ірина Ковальчук.

У фойє закладу організовано виставку творчих робіт слухачів Університету третього віку.