Новини

709 кілограмів батарейок принесли хмельничани в екобус

За період з 15 червня, коли було презентовано програму збору небезпечних відходів, по 22 липня екобус здійснив 16 виїздів у мікрорайони міста, передбачені графіком.

Як зазначають у КП «Спецкомунтранс», активність населення по усіх мікрорайонах майже однакова, трохи менше небезпечних відходів зібрано у приватному секторі (мікрорайони Книжківці, Ружична, Лезневе). Також на прохання хмельничан додано ще одну локацію стоянки екобуса – мікрорайон Ракове – Заготзерно, біля магазину «Взуття для вашої родини». Тут екобус буде кожну четверту п’ятницю місяця.

Так, за вказаний період близько 900 мешканців міста принесли в екобус небезпечні відходи. За цей час працівники прийняли від населення 709 кг батарейок, 17 кг медикаментів, 70 кг емульсії та фарб, 58 кг електронного та еклектричного обладнання, 34 відпрацьовані фільтри, 9 кг тари від побутової хімії, 823 люмінесцентні лампи, 613 енергозберігаючих ламп та 146 термометрів.

Вкотре нагадуємо, що екобус кожну п’ятницю, суботу та неділю у певному мікрорайоні міста приймає небезпечні відходи. Тому закликаємо не викидати їх у смітник, а приносити в екобус для подальшої утилізації. Найближчі стоянки екобуса у мікрорайоні Ракове, 27 липня – зупинка "Заготзерно" (біля магазину "Взуття для вашої родини"), 28 липня – вул. Гарнізонна (біля магазину "Контакт"). 

Слідкуйте за графіком екобусу у своєму мікрорайоні!