Новини
22 вересня - День партизанської слави
Сьогодні, з нагоди Дня партизанської слави, до пам’ятників та обелісків на Військовому кладовищі поклали квіти та згадали тих, хто в часи Другої світової війни в тилу ворога боровся заради звільнення рідної землі. Заступник міського голови Михайло Кривак, представники ветеранських організацій, представники обласної адміністрації та ради, небайдужі хмельничани вшанували усіх полеглих.
У період Другої світової війни на території України величезна партизанська армія нараховувала 55 з'єднань, майже 2 тисячі загонів, у яких воювало понад 500 тисяч партизанів. У ті буремні часи сотні тисяч людей мирних професій стали учасниками руху опору нацистському поневоленню заради звільнення рідної землі. У складі партизанських загонів та серед підпільників були молоді люди і навіть діти. Хмельниччина вписала в книгу історії партизанського руху свої неоціненні та незабутні сторінки. Ми завжди будемо пам’ятати героїзм Проскурівських підпільників, які в нерівній боротьбі з нацистами вершили подвиг заради життя.