Новини

21 травня відбудуться громадські слухання щодо пропозицій у проектах містобудівної документації “Детальний план території “Заріччя” та “Детальний план території центральної частини міста”

Відповідно до рішення 5-ої сесії Хмельницької міської ради від 16.03.2016 № 4 “Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2016 рік” та рішення 13-ої сесії Хмельницької міської ради від 22.03.2017 № 4 “Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку м. Хмельницького на 2017 рік” на замовлення управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Державним підприємством “Український науково-дослідний інститут проектування міст “ДІПРОМІСТО” ім. Ю. М. Білоконя” (м. Київ) розроблено проекти містобудівної документації “Детальний план території “Заріччя” та “Детальний план території центральної частини міста”, що пов'язані з визначенням планувальної структури та функціонального призначення територій, а також пропозиціями щодо подальшого їх використання в межах розробки.

Керуючись Законом України “Про регулювання містобудівної діяльності” та Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні” Хмельницька міська рада запрошує жителів міста взяти участь у громадських слуханнях щодо проектів містобудівної документації “Детальний план території “Заріччя” та “Детальний план території центральної частини міста”, які відбудуться 21 травня 2019 року о 16.00 у сесійній залі Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3.