Рішення виконавчого комітету
від 27.09.2018 № 746 Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в погодинне тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул. Подільській, 111
![application/msword Microsoft Office document icon](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 27.09.2018 № 746
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в погодинне тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул. Подільській, 111
Розглянувши клопотання Хмельницької обласної федерації кіокушинкай карате щодо погодинного безоплатного користування нежитловим приміщенням міської комунальної власності, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 № 11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію щодо передачі в погодинне тимчасове безоплатне користування Хмельницькій обласній федерації кіокушинкай карате нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул. Подільській, 111 корисною площею 196,3 кв.м (загальною площею 225,6 кв.м) для проведення занять з кіокушинкай карате строком на два роки.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка та управління комунального майна.
Міський голова О. Симчишин