Рішення виконавчого комітету
від 27.09.2018 № 786 Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про здійснення зовнішнього місцевого запозичення шляхом залучення кредиту від Європейського інвестиційного банку для фінансування проекту «Програма розвитку муніципальної інфраст
![application/msword Microsoft Office document icon](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 27.09.2018 № 786
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про здійснення зовнішнього місцевого запозичення шляхом залучення кредиту від Європейського інвестиційного банку для фінансування проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»
З метою фінансування субпроекту «Комплексна термомодернізація бюджетної сфери» проекту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, керуючись листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.07.2018 року №719-7339, рішенням Хмельницької міської ради від 20.07.2016 року №8, ст.ст. 16, 74 Бюджетного кодексу України, ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком здійснення місцевих запозичень, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 року №110, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозиції:
1.1. про здійснення зовнішнього місцевого запозичення шляхом залучення кредиту від Європейського інвестиційного банку на наступних умовах:
1.1.2. мета запозичення – фінансування субпроекту «Комплексна термомодернізація бюджетної сфери», який передбачає впровадження комплексу енергозберігаючих заходів, спрямованих на скорочення обсягів споживання теплової і електричної енергії та підвищення енергетичної ефективності будівель;
1.1.3. форма здійснення запозичення – укладення кредитного договору з Європейським інвестиційним банком на умовах, визначених Фінансовою угодою щодо проекту;
1.1.4. вид запозичення – зовнішній кредит;
1.1.5. розмір та валюта запозичення – 6 469,5 тис. євро за офіційним курсом НБУ на день укладання договору;
1.1.6. відсоткова ставка за кредитом – відповідно до умов Фінансової угоди визначається на дату вибірки траншів та дорівнює: міжбанківська ставка EURIBOR+спред (до 2,5%).
1.1.7. строк запозичення до 22 років (включаючи період відстрочки до 5 років від дати підписання);
1.1.8. майнове забезпечення виконання зобов’язань за запозиченням – не надається;
1.1.9. сплата відсотків по кредиту здійснюється відповідно до статті 3 Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком;
1.1.10. погашення кредиту здійснюється відповідно до статті 4 Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком;
1.2. про забезпечення співфінансування субпроекту «Комплексна термомодернізація бюджетної сфери» у розмірі, достатньому для покриття фінансових витрат, пов’язаних з оплатою ПДВ та інших податків і зборів;
1.3. про уповноваження начальника фінансового управління Хмельницької міської ради Ямчука Сергія Миколайовича вчиняти всі необхідні правочини та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням запозичення до бюджету м. Хмельницького шляхом отримання кредиту від Європейського інвестиційного банку, з правом подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини, а також вчиняти всі інші дії, пов’язані із здійсненням запозичення;
1.4. про спрямування коштів кредиту на фінансування проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», який передбачає комплекс енергозберігаючих заходів, спрямованих на скорочення обсягів споживання теплової і електричної енергії. Фінансовому управлінню міської ради щорічно передбачати у міському бюджеті кошти, необхідні для здійснення витрат з виконання боргових зобов’язань міста до кінця дії цих зобов’язань.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В. Гончарука.
Міський голова О. Симчишин