Анонси

У Хмельницькому презентують літературно-публіцистичний альманах «Слово єднає!»

З: 
30.09.2018
До: 
30.09.2018
Початок о: 
15:00
сквер ім. Т. Г. Шевченка

30 вересня о 15.00 у сквері ім. Т. Г. Шевченка відбудеться презентація Хмельницького літературно-публіцистичного альманаху «Слово єднає!». Це фінальний захід міського літературного марафону «Читай українською», який проходив у рамках святкування Дня міста Хмельницького.

Альманах видано за Програмою підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у місті Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською». Видання складається з матеріалів про всі літературні спілки, міські заклади культури, що брали участь у заходах фестивалю «Слово єднає!» протягом 2015-2017 років; містить художні твори місцевих письменників, гостей фестивалю та короткі біографічні відомості про них.

Під час презентації альманаху «Слово єднає!» відбудуться урочистості, присвячені Всеукраїнському дню бібліотек, виставка-ярмарок книжкової продукції місцевих видавництв та книгарень, автограф-сесія подільських літераторів, експозиція «Місто Хмельницький на сторінках газети «Проскурів»», книжкова виставка з фондів центральної бібліотеки «Барви подільського слова».

Довідки за номерами телефонів: (0382) 79 44 34, ел. пошта: kmcbs.c@gmail.com