Рішення міської ради
Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду та зовнішніх мереж, що призначені для його обслуговування, які під час приватизації не ввійшли до статутного фонду державного підприємства “Новато
![application/msword Microsoft Office document icon](/modules/file/icons/x-office-document.png)
УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Рішення четвертої сесії
№64 від 09.02.2011 р.
Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду та зовнішніх мереж, що призначені для його обслуговування, які під час приватизації не ввійшли до статутного фонду державного підприємства “Новатор”, але перебувають у нього на балансі і є державною власністю
Розглянувши пропозицію депутата міської ради Кудінова Олександра Миколайовича, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, Положенням про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.1995 року № 891, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста житлових будинків по вул. Хотовицького, 8, 11/2, вул. Молодіжній, 3/2, вул. Інститутській, 13/1, 17/1, 17/2, 17/3, 19/1, 19/2, вул. Тернопільській, 15, 18, 18/2, 20/1, 22, 22/1, 32, 34, вул. Львівське шосе, 47, вул. І. Франка, 10 та зовнішніх мереж, що призначені для їх обслуговування, які під час приватизації не ввійшли до статутного фонду державного підприємства “Новатор”, але перебувають у нього на балансі і є державною власністю.
2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Віннікова та на управління житлово-комунального господарства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства.
Міський голова С. Мельник