Новини

Пробіг «KHMELNYTSKYІ СITY RUN 2018”

26 травня в місті Хмельницькому заплановано проведення пробігу «KHMELNYTSKYІ СITY RUN 2018”. Організатор – управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. Пробіг проходитиме центральними вулицями міста Хмельницького. Старт та фініш буде знаходитись на майдані Незалежності. Для участі в заході запрошуються всі охочі.

Для участі в пробігу необхідно:

- всі учасники повинні надати медичну довідку про стан здоров'я або допуск лікаря, якщо заявка колективна, яка здається при реєстрації та отриманні стартового номеру;

- заповнити анкету учасника та підписати згоду на участь в заході;

- учасником пробігу на 1 км можуть стати всі бажаючі віком від 11 до 14 років;

- учасником пробігу на 3 та 6 км можуть стати всі бажаючі віком від 14 років;

- учасником пробігу на 9 км можуть стати всі бажаючі віком від 16 років.

12.15 - Нагородження переможців та призерів на дистанції 9 км,
13.30 - Нагородження переможців та призерів на дистанції 3 та 6 км.

НАГОРОДЖЕННЯ

Всім учасникам пробігу на фініші вручається сертифікат учасника.

Дистанція 1 км - учасники, які посіли I-V місце, нагороджуються медалями та подарунками від співорганізаторів заходу, VI-X місце – медалями, окремо серед юнаків та дівчат.

Дистанція 3 км - учасники, які посіли I-V місце, нагороджуються медалями та подарунками від співорганізаторів заходу, VI-X місце – медалями, окремо серед чоловіків та жінок.

Дистанція 6 км - учасники, які зайняли I-V місце, нагороджуються медалями та подарунками від співорганізаторів заходу, VI-X місце – медалями, окремо серед чоловіків та жінок.

Дистанція 9 км - учасники, які посіли I-V місце, нагороджуються грошовою винагородою (I місце – 5 тис. грн, II місце — 4 тис. грн, III місце — 3 тис. грн, IV місце 2 тис. грн, V місце — 1 тис. грн), медалями та подарунками від співорганізаторів заходу, окремо серед чоловіків та жінок. Учасники, які вклалися в ліміт часу та фінішували, по 50 місце нагороджуються медаллю.

РЕЄСТРАЦІЯ

Попередня реєстрація учасників відбувається до 23 травня 2018 року включно. Для цього необхідно заповнити анкету та відправити на електронну адресу управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, яке є організатором заходу ([email protected]).

На місці безпосереднього проведення пробігу буде проводитись видача стартових пакетів та реєстрація з 08:00 до 11:30.

АНКЕТА

попередньої реєстрації

учасника пробігу «KHMELNYTSKY СITY RUN 2018”

__________________________________________________

Прізвище, ім'я, по батькові

_____________________________________________________

Рік народження

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!