Новини

Вихованки Хмельницької ДЮСШ № 1 вибороли золоті нагороди на чемпіонаті міста з гандболу

У Хмельницькому відбувся традиційний VІІ відкритий чемпіонат міста з гандболу серед дівчат 2004 р.н. та молодших на призи заслуженого майстра спорту України, бронзової призерки Олімпійських ігор, хмельничанки Лариси Заспи. Змагання, які тривали з 27 до 29 квітня, проходили у спортивному залі Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи № 1. У турнірі взяли участь команди з міст: Волочиськ, Красилів, Кам’янець-Подільський, Тернопіль та смт Дружба (Теребовлянська ДЮСШ). Впродовж трьох днів учасники з’ясовували хто отримає золото цьогорічного чемпіонату.

Команда ДЮСШ №1 тренера-викладача Катерини Заспи, сестри Лариси Заспи, добре підготувалась до чемпіонату завдяки декільком виїздам на змагання напередодні Чемпіонату та побувавши на міжнародному турнірі з гандболу у Польщі. Тому з першої гри господарі дали зрозуміти учасникам змагань, що золото цього року залишиться у місті Хмельницькому. Здобувши перемогу у всіх п’ятьох зіграних іграх, вихованки ДЮСШ № 1 вибороли золоті нагороди змагань, срібним призером стала команда з міста Тернопіль та бронзу здобула команда міста Кам’янець-Подільський. Чемпіонів та призерів змагань командними кубками, грамотами та медалями нагороджували начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергій Ремез, директор Хмельницької ДЮСШ № 1 Василь Янків та заслужений майстер спорту України Лариса Заспа.

Також визначено та нагороджено кращих гравців кожної з команд пам’ятними статуетками та подарунками.

Щиро вітаємо вихованок ДЮСШ № 1 та їх тренера-викладача Катерину Заспу з чудовим результатом та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!