Горбулько Богдан Олександрович

Горбулько Богдан Олександрович
Богдан Горбулько народився 12 квітня 1986 року. Його дитинство пройшло в селі Тростянець Городоцького району Хмельницької області.
У 2003 році Богдан вступив до Кам'янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка на факультет фізичної культури. Паралельно навчався на кафедрі військової підготовки офіцерів запасу ВІІ ПДАТУ, по закінченні якої у 2007 р. склав присягу на вірність українському народові та отримав військове звання молодший лейтенант.
Із 2008 р. розпочав свою трудову діяльність на освітній ниві у м. Хмельницький вчителем фізичної культури, а згодом - ще й "Захисту України".
Із 2011 р. проходив службу в Райківецькій виправній колонії на посаді начальника відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної та психологічної роботи.
У 2013 р. був звільнений у запас через стан здоров'я, тому повернувся до вчителювання. Активно залучав юних хмельничан до нових видів спорту, змагань та надихав їх власним прикладом.
Після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Богдан Олександрович, не чекаючи повістки, 25 лютого 2022 року добровольцем став на захист рідної держави та українського народу у складі 3-ї окремої танкової бригади. Навіть на війні намагався підтримувати фізичну форму, при нагоді грав на турнірах Залізної бригади з міні-футболу.
Пройшов шлях від молодшого лейтенанта до капітана. За цей період отримав нагороди, що демонструють вдячність воїнам за мужність та відданість справі захисту держави. Був відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ "За досягнення у військовій службі" ІІ ступеня, нагороджений відзнакою командира ОТУ "Харків" медаллю "ХОРОБРЕ СЕРЦЕ", відзнакою командира 3 окремої танкової Залізної бригади - нагрудним знаком бригади.
Будучи командиром роти вогневої підтримки, загинув 17 січня 2025 року під час виконання бойового завдання... На "щиті" повернувся Герой додому у віці 38 років.
Для рідних Богдан Горбулько назавжди залишиться люблячим татусем, коханим чоловіком, турботливим сином, найкращим братом, дядьком, хрещеним, кумом... Для колег-освітян - чесним, справедливим, добрим, чуйним, готовим завжди прийти на допомогу... Для побратимів - дисциплінованим, відповідальним, порядним, товариським...
Поховали Героя на Алеї Слави кладовища у мікрорайоні Ракове.