Проекти рішень міської ради
Про надання дозволу на отримання кредиту міським комунальним підприємством «Хмельницькводоканал»
![application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document File](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про надання дозволу на отримання кредиту міським комунальним підприємством «Хмельницькводоканал»
Розглянувши пропозиції виконавчого комітету про надання дозволу на отримання кредиту міським комунальним підприємством «Хмельницькводоканал» з метою необхідності придбання газопоршневих електрогенераторних установок, керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал» на отримання кредиту під заставу майна в ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» (код за ЄДРПОУ 23697280) на наступних умовах:
1.1. Мета залучення кредиту – придбання двох нових газопоршневих електрогенераторних установок;
1.2. Сума кредитування – не більше 60 000 000,00 грн (шістдесят мільйонів гривень нуль копійок);
1.3. Строк кредитування – не більше 120 (ста двадцяти) місяців від дати підписання кредитного договору;
1.4. Базова процентна ставка – UIRD3m+5%;
1.5. Збільшена базова процентна ставка — 20 % річних на період воєнного стану та протягом 90 календарних днів після його припинення;
1.6. Компенсаційна ставка – не більше 7,00 % річних;
1.7. Забезпечення зобов'язань по кредиту — передача в заставу придбаних за кредитні кошти двох нових газопоршнев их електрогенераторних установок;
1.8. Перший внесок – не більше 30 % від суми кредиту.
2. Уповноважити директора МКП «Хмельницькводоканал» на підписання договорів, додаткових угод до договорів, необхідних для проведення кредитної операції (в тому числі кредитного договору, договору застави, договору страхування майна, а також заяв, довідок, клопотань та інших необхідних документів), що укладатимуться з ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК».
3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови - директора департаменту інфраструктури міста Василя НОВАЧКА та міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал».
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації і використання майна територіальної громади.
Міський голова Олександр CИМЧИШИН