Рішення міської ради

Про затвердження Програми підтримки і розвитку комунального підприємства «Елеватор» Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять п’ятої сесії

№59 від 28.03.2023 р.

 

Внесені зміни:

рішенням 33-ї сесії міської ради від 15.09.2023 №47

рішенням 35-ї сесії міської ради від 10.11.2023 №52

рішенням 36-ї сесії міської ради від 21.12.2023 №60

 

Про затвердження Програми підтримки і розвитку комунального підприємства «Елеватор» Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про благоустрій населених пунктів», «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», постановою Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 №835 «Про затвердження Порядку відбору інвестиційних проектів, для реалізації яких надається державна підтримка», Хмельницька міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму підтримки і розвитку комунального підприємства «Елеватор» Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури міста В.Новачка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

 

Додаток

до рішення сесії міської ради у редакції

рішення 33-ї сесії міської ради від 15.09.2023 року №47

 

ПРОГРАМА

підтримки і розвитку комунального підприємства «Елеватор» Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки

 

м.Хмельницький

 

Паспорт

Програми підтримки і розвитку комунального підприємства «Елеватор» Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки

з/п

Розробник програми

Комунальне підприємство «Елеватор» Хмельницької міської ради

1

Відповідальний виконавець програми

Комунальне підприємство «Елеватор» Хмельницької міської ради

2

Учасники програми

Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради, управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради, комунальне підприємство «Елеватор» Хмельницької міської ради

3

Термін реалізації програми

2023-2027 роки

4

Етапи виконання програми

Програма виконується в один етап

5

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади (далі – бюджет міської територіальної громади), власні кошти підприємства, кошти інших джерел не заборонені законодавством

6

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми

15 616,7 тис. грн

 

1. Загальні положення

Програма підтримки і розвитку комунального підприємства «Елеватор» Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки (далі - Програма) розроблена з метою забезпечення ефективного управління та використання майна комунальної власності шляхом досягнення стабільної та беззбиткової діяльності комунального підприємства.

Програма розроблена комунальним підприємством «Елеватор» Хмельницької міської ради, яке є власністю Хмельницької міської територіальної громади. Засновником (власником) Підприємства є Хмельницька міська територіальна громада.

На обслуговувані в комунального підприємства «Елеватор» знаходяться території двох старостинських округів, а саме старостинського округу з центром в селі Копистин до складу якого входять території сіл: Копистин, Івашківці, Колибань, Мала Колибань і селище Богданівці та старостинського округу з центром в селі Богданівці до складу якого входять території сіл: Богданівці, Масівці та Березове.

Основними цілями комунального підприємства «Елеватор» є надання якісних послуг з управління багатоквартирними будинками, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів та утримання кладовищ.

Комунальне підприємство «Елеватор» як багато інших підприємств з галузі житлово-комунального господарства має ряд завдань, які необхідно вирішити. Це і зношеність матеріально-технічної бази, застаріле обладнання, житловий фонд 80-х років минулого століття, несвоєчасність розрахунків населення за наданні послуги.

Власних коштів підприємства недостатньо для виконання всіх заходів Програми, а також для покриття інших фінансових зобов’язань підприємства. Незадовільний фінансовий стан підприємства не дозволяє своєчасно оновити засоби виробництва і забезпечити споживачів якісними послугами, забезпечити безперебійну роботу об’єктів житлово-комунального господарства.

Внаслідок зростання вартості енергоносіїв і матеріально-технічних ресурсів, які використовує підприємство у господарській діяльності та обмеженості фінансових ресурсів у потенційних споживачів послуг, виникає заборгованість із заробітної плати, плати за спожиті енергоносії та податкового боргу, як наслідок може виникнути необхідність додаткової сплати штрафних санкції та пені.

Тому, для досягнення поставлених цілей, підприємству вкрай необхідне фінансування з коштів бюджету Хмельницької міської територіальної громади для:

- забезпечення безперервного функціонування підприємства та надання послуг належної якості;

- розвитку матеріальної бази;

- першочергових розрахунків за енергоресурси;

- своєчасної виплати заробітної плати.

 

2. Нормативно-правове забезпечення

Програму розроблено в межах Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про благоустрій населених пунктів», «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», Кодексу України про адміністративні правопорушення та інших нормативно-правових актів.

 

3. Мета Програми

Основною метою Програми є виконання пріоритетних завдань економічного й соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади спрямованих на забезпечення громадян якісною питною водою в необхідних обсягах, забезпечення розвитку та реконструкції систем водопостачання і водовідведення, підвищення комфортних умов проживання мешканців громади, утримання кладовищ, беззбитковість та стабільність діяльності роботи комунального підприємства «Елеватор» відповідно до його функціональних призначень, виконання зобов’язань з виплати заробітної плати працівникам, обов’язкових соціальних виплат, податків, тощо.

Реалізація пріоритетних завдань Програми дасть змогу забезпечити споживачів якісним наданням послуг у сфері водопостачання, управління багатоквартирними будинками, своєчасним вивезенням побутових відходів, сприятиме підвищенню життєвого рівня та комфортних умов проживання населення, вирішенню соціальних проблем територіальної громади.

 

4. Основні завдання Програми

Основними завданнями Програми є:

- підвищення якості надання послуг;

- зниження дебіторської заборгованості;

- забезпечення надійної та безперебійної роботи та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства;

- виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту мереж водопостачання та водовідведення;

- своєчасне усунення аварій та попередження їх уникнення;

- покращення стану благоустрою територій громади;

- сприяння створенню належних умов для здійснення підприємством діяльності у сфері надання послуг з вивезення побутових відходів споживачам населених пунктів Хмельницької міської територіальної громади;

- проведення поточного ремонту конструктивних елементів, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження для утримання багатоквартирних житлових будинків в належному стані;

- створення резерву матеріалів;

- зміцнення та оновлення матеріально-технічної бази;

- придбання спеціалізованої техніки;

- забезпечення беззбиткового, безперебійного функціонування підприємства.

 

5. Основні напрямки робіт комунального підприємства «Елеватор»

5.1. Поводження з побутовими відходами

Комунальне підприємство «Елеватор» здійснює вивезення побутових відходів та застосовує контейнерну та планово-подвірну систему збирання та вивезення побутових відходів в с.Копистин, сел.Богданівці, с.Івашківці, с.Колибань, с.Мала Колибань, с.Масівці, с.Богданівці.

Підприємство утримує та обслуговує 5 контейнерних майданчиків для збору побутових відходів на яких встановлено контейнери ємністю 0,75 м3, обсяг перевезень твердих побутових відходів в місяць становить – 190 м3.

Основною метою у сфері поводження з побутовими відходами є надання якісних послуг з вивезення та знешкодження побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади.

Основними завданнями у сфері поводження з побутовими відходами є:

- збереження довкілля з метою забезпечення сприятливих умов життєдіяльності громадян;

- вивезення твердих побутових відходів;

- якісне надання послуг з вивезення ТПВ.

Проблемні питання у сфері поводження з побутовими відходами:

- непридатна для експлуатації та використання спеціалізована техніка;

- несвоєчасність розрахунків населення за наданні послуги;

- відсутність сміттєвих баків.

Шляхи вирішення проблем:

- посилення роботи з мешканцями приватного сектору, підприємствами, організаціями по укладенню договорів на вивезення побутових відходів шляхом ведення протокольно-роз’яснювальної роботи. Оскільки, на підставі рішення виконавчого комітету №723 від 13.10.2022 року юрисконсульту комунального підприємства «Елеватор» було надано повноваження на складання протоколів про адміністративні правопорушення передбачених статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення;

- придбання спеціалізованої техніки, (вживаного сміттєвоза з заднім навантаженням);

- придбання 52 нових сміттєвих баків ємкістю 1,1 м3. Євроконтейнери необхідні для вивезення побутових відходів сміттєвозом який планується придбати, оскільки баки ємністю 0,75 м3, які є на підприємстві не підходять для вивезення сучасною технікою.

Очікувані результати у сфері поводження з побутовими відходами:

- створення умов для надання високоякісних послуг з вивезення побутових відходів для санітарної очистки старостинських округів;

- забезпечення екологічної безпеки населення;

- створення умов для очищення населених пунктів від забруднення побутовими відходами;

- зниження дебіторської заборгованості;

- створення умов для модернізації, оновлення виробничої бази комунального підприємства.

 

5.2. Ритуальні послуги

Комунальним підприємством «Елеватор» виконуються роботи по утриманню та благоустрою кладовищ Хмельницької міської територіальної громади. В сфері обслуговування КП «Елеватор» знаходиться п’ять кладовищ.

Здійснення заходів щодо утримання та благоустрою кладовищ на 2023-2027 роки передбачено за рахунок коштів бюджету Хмельницької міської територіальної громади.

Основними завданнями у сфері ритуальних послуг є благоустрій та утримання кладовищ на території Хмельницької міської територіальної громади.

Основними проблемами у сфері ритуальних послуг є:

- недостатня кількість інструменту для скошування зелених насаджень;

- відсутність комунальної техніки для вивезення сміття з кладовищ;

- відсутність транспорту для перевезення працівників та інвентарю для виконання робіт на кладовищі.

Шляхи вирішення проблем:

- придбання причепа тракторного. На території кладовищ велика кількість відходів у вигляді трави, гілок, бур’янів, тощо, дані відходи без застосування спеціалізованої техніки вивезти неможливо, але у зв’язку з тим, що дана техніка на підприємстві відсутня нам доводиться наймати інші підприємства для вивезення вищезазначеного сміття, що суттєво б’є по бюджету підприємства. Тому придбання причепа двовісного і наявність трактора з навантажувачем суттєво облегшить ситуацію з навантаження та вивезенням сміття з кладовищ, а також зекономить кошти підприємства;

- придбання додаткового кущоріза. Його придбання необхідне, оскільки одного кущоріза, який є на підприємстві, недостатньо для обслуговування п’яти кладовищ та дев’яти прибудинкових територій;

- придбання навісного обладнання до трактора, а саме косарки для благоустрою кладовищ. Оскільки для виконання робіт по благоустрою кладовищ та територій залучається фізична праця працівників, підприємству необхідна техніка зі спеціальним обладнанням яке б допомогло у скошуванні трави. Саме таким обладнанням є косарка для трактора, це незамінне знаряддя, що допомагає швидко та легко позбутися від бур'янів.

- окрім спеціалізованої техніки, для прибирання кладовищ залучається фізична праця працівників підприємства, для виконання таких робіт необхідна велика кількість інвентарю, тому підприємству необхідно придбати мікроавтобус для перевезення робітників підприємства з інвентарем для виконання робіт на кладовищах.

Очікувані результати діяльності у сфері ритуальних послуг є благоустрій кладовищ на території Хмельницької міської територіальної громади.

 

5.3. Водопостачання та водовідведення

Система водопостачання та водовідведення – це комплекс інженерних споруд, які забезпечують безперебійне цілодобове водопостачання та водовідведення.

Комунальне підприємство «Елеватор» забезпечує надання комунальних послуг в таких населених пунктах:

- надає послуги з централізованого водопостачання населенню сел.Богданівці, с.Копистин та с.Івашківці, загальною кількістю 485 абонентів, а також 12 підприємствам. Загальна протяжність мереж  водопостачання складає 6 847 метрів;

- надає послугу з централізованого водовідведення населенню сел.Богданівці, загальною кількістю 412 абонентів, а також 11 підприємствам. Загальна протяжність мереж складає 3 173 метри.

Основними завданнями комунального підприємства «Елеватор» є:

- надання якісних послуг з водопостачання та водовідведення;

- робота з боржниками, проведення роз’яснювальних робіт для запобігання виникнення заборгованості за спожиті послуги;

- своєчасне усунення аварій та попередження їх уникнення;

- здійснення контролю за водоспоживанням;

- покращення матеріально-технічної бази підприємства.

Проблемними питаннями комунального підприємства «Елеватор» є:

- зношеність мереж водопостачання та водовідведення, що призводить до втрат водних ресурсів;

- закінчення терміну експлуатації насосів для подачі води;

- відсутність спецавтотранспорту для перевезення працівників з метою швидкого усунення аварій при виникненні пошкоджень мереж водопостачання та водовідведення.

Шляхи вирішення проблем:

- придбання та встановлення вузлів комерційного обліку;

- придбання апарату для зварювання (пайки) пластикових труб, для своєчасної ліквідації проривів;

- придбання вантажного фургона для перевезення інвентарю та працівників;

- придбання позашляховика;

- підвищення енергоефективності шляхом придбання виробничого обладнання (насосів, трансформаторів, генераторів тощо).

Очікувані результати діяльності комунального підприємства «Елеватор»:

- надання якісних послуг з централізованого водопостачання та водовідведення;

- забезпечення споживачів якісною питною водою;

- економія енергоресурсів.

 

5.4. Управління багатоквартирними будинками

Послуга з управління багатоквартирним будинком полягає у забезпеченні управителем належних умов проживання і задоволення господарсько-побутових потреб мешканців будинку.

Основними завданнями комунального підприємства «Елеватор» є:

- утримання спільного майна будинку, зокрема прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, виконання санітарно-технічних робіт, обслуговування внутрішньобудинкових систем;

- купівля електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна будинку;

- поточний ремонт спільного майна будинку.

Проблемними питаннями підприємства є:

- застарілий житловий фонд, на утриманні КП «Елеватор» знаходиться 9 житлових будинків з терміном експлуатації більше 50 років. Обслуговування застарілого житлового фонду потребує значних матеріальних витрат;

- проблеми з електроенергією через обстріли критичної інфраструктури.

Шляхи вирішення проблеми:

- проведення поточного ремонту в під’їздах будинків;

- придбання генераторів.

Програмою передбачено ряд заходів з закупівлі спеціалізованої техніки та обладнання для здійснення всіх видів діяльності підприємства, а саме:

1) придбання вантажного фургона для перевезення працівників підприємства разом з інвентарем. Для швидкого реагування у зв’язку із віддаленістю сіл, що обслуговуються підприємством та частими поривами води, працівники підприємства змушенні виїжджати на їх усунення громадським транспортом, тому комунальне підприємство «Елеватор» потребує власного автомобіля, який би виконував роль аварійно-ремонтного автомобіля. Також даний автомобіль буде використовуватися для перевезення працівників підприємства та інвентарю для виконання робіт по утриманню кладовищ по всіх населених пунктах.

2) придбання сміттєвоза з заднім завантаженням. На підприємстві є один сміттєвоз модель ГАЗ-3309 КО4133, 2008 року випуску, в якого вийшов термін експлуатації, потребує постійного ремонту. Сміттєвоз необхідний для вивезення побутових відходів від населення (1815 абонентів) та 24 юридичних осіб.

3) придбання позашляховика. На обслуговуванні в КП «Елеватор» знаходяться населенні пункти основною проблемою яких є брак упорядкованих та придатних для проїзду доріг, в зв’язку з чим підприємство не має змоги доставляти своїх працівників для виконання робіт. Відповідно до цього виникає необхідність придбання автомобіля який має підвищену прохідність для більш ефективної діяльності комунального підприємства.

4) придбання нових сміттєвих баків. Євроконтейнери необхідні для вивезення побутових відходів сміттєвозом, який планується придбати. Сміттєві баки ємністю 0,75 м3, які є на підприємстві (50 штук) старої модифікації, вичерпали свій ресурс і не підходять для вивезення зазначеним вище сміттєвозом і взагалі сучасною технікою.

5) придбання причепа тракторного самоскидного, двовісного. Причіп необхідний для вивезення листя, хмизу, сміття і гілок з 5 кладовищ, які утримує КП «Елеватор». Оскільки на сьогоднішній день підприємству доводиться наймати підприємства, які вивозять листя, хмиз, сміття і гілки.

6)придбання гілкоподрібнювача. Оскільки на території кладовища та громади окрім звичайного сміття, багато гілля і листя, то ефектним методом боротьби з ними є саме гілкоподрібнювач, це дозволить переробляти гілки діаметром до 20 см в сировину.

7) придбання кущоріза. Придбання кущоріза надасть можливість зрізувати самосійні дерева. Його придбання необхідне, оскільки одного кущоріза, який є на підприємстві, недостатньо для обслуговування п’яти кладовищ та дев’яти прибудинкових територій.

8) придбання косарки до трактора. Дане обладнання дозволить скошувати траву будь-якої жорсткості і висоти.

9) придбання обладнання для господарської діяльності підприємства – апарату для зварювання (пайки) пластикових виробів. Апарат для зварювання (пайки) пластикових виробів необхідний для зварки (пайки) пластикових труб, які є в системі водопостачання та водовідведення для своєчасної ліквідації проривів.

10) придбання насосів для подачі води. Придбання і заміна насосів необхідна у зв’язку з тим, що наявні насоси вичерпали свій ресурс.

11) придбання генераторів. Через удари по критичній інфраструктурі країни часто виникають проблеми з електропостачанням і комунальне підприємство не може в повній мірі та якісно надавати послуги населенню. Тому для нормального функціонування підприємства необхідні генератори.

12) придбання автомобільних акумуляторів. Резервні автомобільні акумулятори необхідні для того щоб у разі виходу з ладу основних акумуляторів була можливість швидкої заміни.

 

6. Організація реалізації Програми та здійснення контролю за її виконанням

Виконавцем Програми є комунальне підприємство «Елеватор».

Безпосередній контроль за виконанням завдань Програми здійснює відповідний виконавець, а за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів – управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради, управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради.

 

7. Заходи на виконання Програми

Заходи підтримки і розвитку комунального підприємства «Елеватор» Хмельницької міської ради та їх фінансове забезпечення передбачено додатком до Програми «Заходи з виконання Програми підтримки і розвитку Комунального підприємства «Елеватор» Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки».

Заходи Програми можуть доповнюватися в разі необхідності іншими роботами з утримання і ремонту об’єктів благоустрою та комунальної інфраструктури, що не заборонені законодавством в межах фінансового ресурсу передбаченого Програмою.

 

8. Фінансова забезпеченість Програми

Головними розпорядниками коштів Програми є управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради, управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради. Підприємство використовує їх відповідно до рішення про виділення бюджетних коштів за їх цільовим призначенням.

Джерелами фінансування заходів Програми є:

- кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади;

- кошти підприємства;

- кошти інших джерел не заборонені законодавством.

 

9. Очікувані результати виконання Програми

Виконання Програми дасть можливість забезпечити:

- надання якісних послуг споживачам;

- зниження дебіторської заборгованості;

- стабільну роботу комунального підприємства відповідно до його функціональних призначень щодо надання послуг мешканцям громади відповідно до економічно обґрунтованих тарифів;

- забезпечення виконання договірних зобов’язань у всіх сферах діяльності;

- економії та раціонального використання матеріальних, трудових, фінансових, паливно-енергетичних, сировинних та інших видів ресурсів;

- зміцнення матеріально-технічної бази підприємства, придбання техніки;

- покращення фінансового стану підприємства та здійснення прибуткової фінансово-господарської діяльності;

- залучення інвестицій.

 

Секретар міської ради Віталій ДІДЕНКО

Директор комунального підприємства «Елеватор» Олександр ПАПУГА

 

Додаток до Програми у редакції

рішення 36-ї сесії міської ради від 21.12.2023 року №60

ЗАХОДИ з виконання

Програми підтримки та розвитку комунального підприємства «Елеватор» Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки

тис.грн

 

Зміст заходу Програми*

Термін виконання

Джерело фінансування

2023 рік

2024 рік

2025 рік

2026 рік

2027 рік

Разом на 2023-2027 роки

1

Придбання спеціалізованої техніки, а саме:

2190,0

0,0

0,0

0,0

200,0

2390,0

 

1.1

сміттєвоза MAN TGL 12180.

1 400,0

 

 

 

 

1 400,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.2

причепа транспортного самоскидного двовісного, модель 2ПТС-4.

295,0

 

 

 

 

295,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.3

вантажного автомобіля Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 903.612.

495,0

 

 

 

 

495,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.4

придбання автомобіля Chevrolet Niva

 

 

 

 

200,0

200,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

2

Придбання обладнання для господарської діяльності, а також для благоустрою територій, а саме:

502,7

481,0

1060,0

0,0

50,0

2093,7

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

2.1

сміттєвих контейнерів ємністю 1,1 м3 (52 шт).

 

 

 

 

 

0,0

2.1.1

- 26 шт.

481,0

 

 

 

 

481,0

2.1.2

- 26 шт.

 

481,0

 

 

 

481,0

2.2

масляного трансформатора

 

 

1 000,0

 

 

1 000,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

2.3

кущоріза STIHL FS 450

21,7

 

 

 

 

21,7

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

2.4

косарки до трактора

 

 

 

 

50,0

50,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

2.5

гілкоподрібнювача PG-80BD

 

 

60,0

 

 

60,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

3

Придбання глибинних насосів  для подачі води, а саме:

173,9

0,0

0,0

0,0

0,0

173,9

 

3.1

насосу ЕЦВ 8-40-90

86,8

 

 

 

 

86,8

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

3.2

насосу ЕЦВ 6-10-80

31,1

 

 

 

 

31,1

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

3.3

насосу ЕЦВ 6-10-185

56.0

 

 

 

 

56.0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

4

Забезпечення функціонування комунального підприємства

1 300,0

1 500,0

1 900,0

2 300,0

2 500,0

9 500,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

5.

Придбання та встановлення вузлів комерційного обліку

171,0

 

 

 

 

171,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

6.

Придбання електромуфтового апарата Nowatech ZERN 2000 PLUS

56,0

 

 

 

 

56,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

7

Оплата за розробку технічної документації для надання земельних ділянок під:

86,1

0,0

0,0

0,0

0,0

86,1

 

7.1

кладовища (5 шт.)

78,0

 

 

 

 

78,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

7.2

насосну станцію (1 шт.)

8,1

 

 

 

 

8,1

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

8

Здійснення капітального ремонту

260,0

403,0

0,0

0,0

0,0

663,0

 

8.1

проведення опалення

260,0

300,0

 

 

 

560,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

8.2

придбання вікон (6 шт.)

 

103,0

 

 

 

103,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

9

Придбання оргтехніки, а саме:

0,0

0,0

0,0

78,0

65,0

143,0

 

9.1

ноутбука

 

 

 

 

50,0

50,0

Власні кошти підприємства

9.2

моніторів (3 шт.)

 

 

 

18,0

 

18,0

Власні кошти підприємства

9.3

системних блоків (3 шт.)

 

 

 

60,0

 

60,0

Власні кошти підприємства

9.4.

принтера

 

 

 

 

15,0

15,0

Власні кошти підприємства

10

Придбання автомобільних акумуляторів 100 Ah (2 шт.)

0,0

0,0

0,0

0,0

20,0

20,0

Власні кошти підприємства

11

Придбання генераторів:

0,0

60,0

60,0

0,0

200,0

320,0

 

11.1

на свердловину 1 (шт)

 

 

 

 

200,0

200,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

11.2

на адмін. будівлю 1 (шт)

 

60,0

 

 

 

60,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

11.3

на багатоквартирний будинок 1 (шт)

 

 

60,0

 

 

60,0

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

 

Всього за кошти ХМТГ

4 739,7

2 444,0

3 020,0

2 300,0

2 950,0

15 453,7

 

Всього за власні кошти підприємства

0

0

0

78,0

85,0

163,0

 

Всього по Програмі

4 739,7

2 444,0

3 020,0

2 378,0

3 035,0

15 616,7

* Заходи Програми можуть доповнюватися в разі необхідності іншими роботами з утримання і ремонту об’єктів благоустрою та житлово-комунальної інфраструктури, що не заборонені законодавством в межах фінансового ресурсу передбаченого Програмою.

 

Секретар міської ради Віталій ДІДЕНКО

В. о. директора комунального підприємства «Елеватор» Андрій ЗАХАРЕНКО

 

(Додаток викладено у новій редакції відповідно до

рішення 33-ї сесії міської ради від 15.09.2023 №47)

(Внесено зміни в пункт 6 Паспорту Програми відповідно до

рішення 36-ї сесії міської ради від 21.12.2023 №60)

(Додаток до Програми викладено у новій редакції відповідно до

рішення 36-ї сесії міської ради від 21.12.2023 №60)

File link
Size: 53 КБ
Extension: docx

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!