Новини
Секретар міської ради Віталій Діденко провів особистий прийом громадян
Асфальтування доріг і благоустрій прибудинкових територій, ремонт дахів і під’їздів будинків, заміна вікон і влаштування енергоощадного освітлення у місцях загального користування, облаштування паркомісць на прибудинковій території. Ці та інші питання порушили хмельничани, мешканці мікрорайону Ракове, у ході особистого прийому секретаря Хмельницької міської ради Віталія Діденка. Загалом до посадовця звернулося більше 30 громадян, які порушили понад півсотні питань. Були і колективні звернення.
Так, мешканці будинку №9/1, що на вул. Героїв АТО, озвучили одразу декілька питань, що стосувалися розширення під’їзної до житлового будинку та сміттєвого майданчика дороги, наведення ладу у підвальному приміщенні, яке слугує укриттям у разі тривоги, ремонту 4 під’їзду будинку за вказаною адресою. Також нарікали на незадовільне прибирання прилеглої території магазину, розташованого поблизу їхньої багатоповерхівки.
Відремонтувати дорогу на вулиці Героїв АТО, поблизу будинків №№5 і 7 просили мешканці цих будинків. Жителі багатоповерхівки №2 на цій вулиці звернулися з проханням відремонтувати під’їзд. Мешканці іншого будинку, №14, на цій вулиці звернулися з проханням облаштувати на першому поверсі під’їзду енергоощадне освітлення.
Звернення мешканки будинку №4/1 по вулиці Майборського стосувалося ремонту даху багатоповерхівки, 4-го під’їзду, поштових скриньок та заміни вікон на сходових клітках.
«Лише рік тому Квартирно-експлуатаційний відділ (КЕВ) передав Ракове у підпорядкування міста. До того часу Хмельницька міська рада не мала ніяких повноважень. Відповідно ніхто не міг жодної копійки з міського бюджету виділити, тому що це було б нецільове використання коштів. За рік роботи вже відчутні зміни. Комунальники відремонтували багато мереж зовнішнього освітлення. Житлові будинки мікрорайону Ракове обслуговує УМК «Озерна». Ми і надалі продовжуватимемо ремонтні роботи у цьому мікрорайоні, надаючи пріоритет старшим будинкам, які не бачили оновлень десятки років», - роз’яснив заявникам секретар міської ради Віталій Діденко.
Щоб поспілкуватися із секретарем міської ради та розв'язати наболілі проблеми на прийом, який відбувся у приміщенні "Будинкоуправління №2", завітали мешканці не лише Ракового, а й інших мікрорайонів Хмельницького.