Новини
Хмельничан закликають сортувати сміття правильно
Для того щоб зменшити кількість відходів в цілому потрібно відповідально поставитися до сортування сміття, яке ми щоденно продукуємо. Нагадують фахівці навчального центру «Гуфі-центр».
Практично на всіх сміттєвих майданчиках в нашому місті є окремі контейнери для сортування скла та пластикових пляшок.
Для скла підходить зелений контейнер. Сюди потрібно викидати пляшки з-під напоїв, банки, склобій.
Жовтий, сітчастий металевий контейнер передбачений для пластикових пляшок (пляшки з-під напоїв (прозорі, кольорові), пляшки з побутової хімії без залишків).
Запам'ятайте, що одноразовий пластиковий посуд не переробляється!
Металеві бляшанки з-під консервованого горошку, кукурудзи, консервів можна принести у спеціальні жовті контейнери з наліпкою «окопні свічки для захисників» або ж здати на переробку.
Також у Хмельницькому працює центр управління відходами (проспект Миру, 7), який, крім вищеназваних відходів, приймає ще комбіноване пакування (з-під соків, молочних продуктів, паперові стакани) поліетилен, одяг, меблі, метал тощо.