Новини
У будинках хмельничан засклено понад півсотні вікон, пошкоджених внаслідок ракетних ударів
Вже понад 50 вікон засклили комунальні служби Хмельницького мешканцям мікрорайону Дубове, у яких внаслідок терористичних дій росії осколками посікло балкони та вікна.
«Скло, поліетилен, дошки використали з матеріального резерву, який завчасно заготовили у 2022 році, передбачаючи можливі дії росії. Наразі продовжуємо скління дерев'яних вікон. Проводимо обстеження будинків у приватному секторі мікрорайону. Приймаємо заявки від мешканців на скління металопластикових вікон», - розповів в.о. начальника управління комунальної інфраструктури Василь Кабальський.
Мешканці, у яких внаслідок вибуху пошкодились металопластикові вікна, можуть звернутися до Управляючої муніципальної компанії "Дубове" (вул. Петлюри, 61 (колишня вулиця Купріна)) та написати заяву на ім'я міського голови (зразок нададуть в УМК).