Новини
Переможці олімпіади з основ безпеки життєдіяльності отримали нагороди
Підбито остаточні підсумки ІІ (міського) етапу олімпіади з основ безпеки життєдіяльності серед учнів 4-х класів закладів загальної середньої освіти.
Ця олімпіада є підсумковим етапом Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.
Організатори олімпіади визначають головною метою змагання стимулювання творчого самовдосконалення дітей, виявлення обдарованих учнів, вдосконалення знань та вмінь з основ безпеки життєдіяльності серед учнівської молоді, підвищення інтересу до поглибленого вивчення безпеки життєдіяльності…
Цьогоріч у міській олімпіаді взяли участь 48 учасників. Журі вибрало серед них 14 переможців, присудивши їм сім третіх місць (Вдовін Максим — Спеціалізована ЗОШ №7; Шутяк Кіра — Початкова школа №1; Королевська Антонія — Ліцей №17; Пахрамова Маргарита — ХПЛ «Мої мрії»; Балагір Злата — НВО №23; Постернак Анастасія — НВК 10; Шандригін Станіслав — НВО №5) і шість других (Бабій Назар — Початкова школа №4; Смачний Юрій — Ліцей №15; Бакун Ангеліна — Спеціалізована ЗОШ №8; Касинюк Маргарита — СЗОШ №27; Підгайчук Матвій — Початкова школа №2; Мошкатюк Михайло — СЗОШ №29)… Переможцем олімпіади став Мар’ян Поліха, учень навчально-виховного комплексу №7 міста Хмельницького.
Виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Ольга Кшановська привітала переможців і вручила їм відповідні Грамоти. Подяки отримали педагоги, які готували школярів до участі в конкурсі.
Участь у нагородженні, яке проходило у приміщенні Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка, взяли також працівники ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, за кураторства яких і відбуваються ці щорічні олімпіади.
Вітаємо переможців і зичимо їм усіляких гараздів!
За інформацією
Департаменту освіти та науки
Хмельницької міської ради