Новини
В ДЮСШ №3 тривають благодійні заходи, під час яких збирають кошти на автомобіль для українських захисників
Триває серія благодійних заходів у дитячо-юнацькій спортивній школі №3, метою яких є придбання автомобіля для ЗСУ. Щовихідних на базі спортивного закладу проводять змагання, під час яких збирають кошти для військових. На початку грудня благодійний збір розпочався з турніру із футзалу у форматі 3х3 та 2х2.
10 та 11 грудня відбулися змагання з тхеквондо ВТФ та сеанс одночасної гри у шахи із одним з наших вихованців, чемпіоном України Ярославом Шевченко. Спільними зусиллями зібрано близько 20 тис. грн.
Усі сили наших бійців спрямовані на знищення ворога і обов’язок кожного з нас підтримати українську армію, аби вигнати окупанта з нашої землі. Навіть невеликий внесок у підтримку армії наближає Україну до довгоочікуваної перемоги та дозволить зберегти життя наших захисників.
Наступними будуть заходи відділення веслування та фехтування.