Новини
СКЦ «Плоскирів» запрошує долучитися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності
03.11.2022 16:01
Спортивно-культурний центр «Плоскирів» запрошує всіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності до Дня української писемності та мови, який відбудеться 9 листопада об 11.00, в приміщенні Спортивно-культурного центру «Плоскирів» (вул. Шухевича, 90).
Разом з тисячами українців в різних куточках світу присутні писатимуть Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Довідки за телефоном: (067) 381-44-38.