Новини
В Олешинському дитячому садочку відкрили нову групу
«Так відтепер виглядає нова група в Олешинському дитсадочку. Нічого не викликає стільки задоволення, як дитячі усмішки
Нагадаю, що в ще січні виникла проблема у Олешинському дошкільному навчальномі закладі – виявилося, що низка приміщень не підпадали під дозвільні нормативи і не могли використовуватися дітьми садочку. Ми вирішили повністю змінити формат ДНЗ в Олешині, одну з груп перевести в нове відремонтоване приміщення. Так і зробили. На жаль, навесні через воєнний стан не могли здійснювати капітальні видатки, а, отже, ремонт. Але влітку така можливість з’явилася. Відразу ж виділили 250 тис. грн на придбання матеріалів, а роботи виконали господарським способом. Загальна вартість проекту 621 тис грн.
Сьогодні відремонтована група вперше прийняла діток. У колись складських приміщеннях зробили ремонт, санвузол, кухню, опалення, придбали меблі, іграшки.
Далі плануємо збудувати, або реконструювати інші приміщення, аби весь заклад перевести у якнайкомфортніші умови.
Працюємо далі…», - написав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі Фейсбук.