Новини
Хмельницькі творчі колективи презентують нову мистецьку програму «Хочу жити без війни»
19.09.2022 10:16
Хмельницький академічний муніципальний камерний хор та Хмельницький академічний муніципальний естрадно-духовий оркестр продовжують активно працювати та разом йти до перемоги! Колективи вперше об’єднуються заради світлого українського майбутнього та разом презентують нову програму «Хочу жити без війни», яка звучатиме 21 вересня о 18:00 в Хмельницькій обласній філармонії!
Приходьте, насолоджуйтесь та підтримуйте ЗСУ разом із колективами!