Новини
Правову та психологічну допомогу можна отримати в Хмельницькому міському центрі соціальних служб
Хмельницький міський центр соціальних служб працює з мешканцями громади та переселенцями, які знайшли прихисток у Хмельницькому. Фахівці центру здійснюють соціальний супровід сімей, дітей та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, надають консультації та допомогу в оформленні документів внутрішньо переміщеним особам. Також консультують бажаючих створити прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, взяти патронат над дитиною, а також тих, хто хоче стати наставником для дитини. Ще одним напрямком роботи є проведення лекційно-просвітницької, тренінгової роботи серед молоді. В центрі можна отримати консультацію з шлюбно-сімейного, житлового, трудового, цивільного законодавства. Окремо працюють в напрямках правової освіти учнів, студентської молоді та протидії домашньому насильству.
Основними завданнями центру є проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей з дітьми, а також надання особам і сім’ям з дітьми комплексу соціальних послуг, відповідно до їх потреб, з метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин.
Також центр надає безкоштовну психологічну допомогу, зокрема індивідуальні консультації для мешканців Хмельницької міської територіальної громади та внутрішньо переміщеним особам; групові зустрічі з психологічної підтримки для дітей, підлітків і дорослих; індивідуальні заняття з дітьми, підлітками та дорослими; допомога у вирішенні сімейних конфліктів; з’ясування психоемоційного стану людини.
При центрі працює служба «Телефон Довіри 15-50». Головна мета - цілодобове надання послуг інформування та консультування. Принципи роботи служби: анонімність, конфіденційність, компетентність.
Хмельницький міський центр соціальних служб знаходиться за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 38.
Телефони: (0382) 65-73-28, 79-46-68, 76-29-28, 65-78-78, (068) 729 60 29.
Електронна пошта: [email protected]
Працює центр за графіком:
- понеділок – четвер з 8.00 до 17.15;
- п’ятниця з 8.00 до 16.00;
- обідня перерва з 12.00 до 13.00;
- субота та неділя – вихідні.