Новини
Василь Новачок відповідатиме на телефонні звернення жителів Хмельницької громади
05.09.2022 16:27
У вівторок, 6 вересня, від 11.00 до 12.00, працюватиме пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає».
На звернення жителів громади відповідатиме заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Пилипович Новачок, який курує питання галузі житлово-комунального господарства (ремонти доріг, житлового фонду, благоустрій прибудинкових територій тощо).
Звернення прийматимуться за номером: (067) 358-99-58.