Проекти рішень виконавчого комітету

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про призначення персональних стипендій Хмельницької міської ради у сфері освіти для обдарованих дітей Хмельницької міської територіальної громади у 2022 році

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про призначення персональних стипендій Хмельницької міської ради у сфері освіти для обдарованих дітей Хмельницької міської територіальної громади у 2022 році

 

 

Розглянувши клопотання Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради та протокол засідання комісії з визначення кандидатів для призначення персональних стипендій Хмельницької міської ради у сфері освіти для обдарованих дітей Хмельницької міської територіальної громади у 2022 році від 20.07.2022 року, відповідно до Положення про персональну стипендію Хмельницької міської ради у сфері освіти для обдарованих дітей Хмельницької міської територіальної громади, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії Хмельницької міської ради від 13.02.2019 року № 7 зі змінами, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про призначення з 01.09.2022 року персональних стипендій Хмельницької міської ради у сфері освіти для обдарованих дітей Хмельницької міської територіальної громади у 2022 році, згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  М. Кривака, Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

 

Міський голова        О. СИМЧИШИН

 

                                                                                                 Додаток до рішення виконавчого комітету

 від «___»_____________2022 року  №____

 

 

СПИСОК

 учнів та вихованців закладів освіти

на призначення персональних стипендій

Хмельницької міської ради у сфері освіти для обдарованих дітей

Хмельницької міської територіальної громади у 2022 році

 

  1.  

Вовк Іван Іванович, учень 11 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – І місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Технології програмування»  (2022 р.).

  1.  

Воляник Ольга Тарасівна, учениця 10 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького – І місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Internet-технології та WEB-дизайн» (2022 р.).

  1.  

Гуменюк Альона Сергіївна, учениця 11 класу гімназії № 2 м. Хмельницького - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Кібербезпека» (2022 р.).

  1.  

Олександренко Ольга Вікторівна, учениця 10 класу Хмельницького ліцею № 17 – ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Технологічні процеси та перспективні технології» (2022 р.).

  1.  

Мизирняк Назар Васильович, учень 10 класу Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 28 – ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Педагогіка»  (2022 р.).

  1.  

Шевчук Анна Олегівна, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Хмельницького - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Екологія» (2022 р.).

  1.  

Миколюк Арман Васильович, учень 10 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Англійська мова» (2022 р.).

  1.  

Бриндак Нікіта Андрійович, учень 10 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту» (2022 р.).

  1.  

Кланца Каріна Андріївна, учениця 11 класу Хмельницького ліцею № 17 – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Медицина»  (2022 р.).

  1.  

Денисюк Владислав Михайлович, учень 11 класу Хмельницького ліцею № 17 – ІІ місце у ХІІІ Міжнародному освітньому турнірі з інформатики (Болгарія, 2021); І місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування (2021 р.); І місце у 28-ій олімпіаді з інформатики (2022 р.).

  1.  

Карпенко Дарина Олександрівна, учениця 10 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького – золота медаль на Європейській олімпіаді з інформатики для дівчат EGOI –2021; срібна медаль на Міжнародному турнірі «ХІІІ International Tournament of Informatics» юніорської олімпіади з інформатики; срібна медаль на Міжнародному  юніорському турнірі Info (1) Cup.

  1.  

Савіцька Олександра Андріївна, учениця 6 класу гімназії № 2 м. Хмельницького – ІІ місце за перемогу в ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови в категорії учні 6-го класу (2021 р.).

  1.  

Горбачова Маргарита Миколаївна, учениця 6 класу гімназії № 2 м. Хмельницького – ІІІ місце за перемогу в ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови в категорії учні 6-го класу (2021 р.).

  1.  

Федоренко Еліна Вікторівна, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» та Народного художнього колективу театру пісні «Злагода»  Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – Гран-прі XIV Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у «Світі талантів», конкурс «Шоу талантів». Номінація «Акторська майстерність» (2021 р.); І премія XIV Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у «Світі талантів», конкурс «Шоу талантів». Номінація «Акторська майстерність» (2021), ІІ премія XIV Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у «Світі талантів», конкурс «Шоу талантів». Номінація «Вокал (2021 р.); ІІ премія XIV Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у «Світі талантів», конкурс «Шоу талантів». Номінація «Акторська майстерність» (2021 р.); І місце у Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості «Єдина Родина», номінація «Літературна творчість (читці-декламатори)» (ІІ молодша вікова категорія), І місце у Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості «Єдина Родина», номінація «Літературна творчість» (читці-декламатори)» (змішана вікова категорія), ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості «Єдина Родина», номінація «Естрадний спів. Солісти-вокалісти» (ІІ молодша вікова категорія), І місце ІІ Всеукраїнського творчого фестивалю до Дня Європи «Єврофест – 2022» (заочний/онлайн формат), конкурс «Відеопоезія», номінація документальна відеопоезія.

  1.  

Гуменюк Дарина Михайлівна, вихованка Зразкового художнього колективу гуртка бісероплетіння «Перлинки» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва - І премія Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у «Світі талантів». Конкурс «Світ фантазій». Номінація «Прикладне мистецтво» (2021 р.).

  1.  

Лужняк Віолетта Юріївна, вихованка Зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Юний художник» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – ІІ місце Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» за роботу «Подоляночка»                  (2021 р.).

  1.  

Котович Денис Русланович, вихованець гуртка судномоделювання Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – ІІ місце у класі моделей F4-C Всеукраїнських  відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту («NS» - моделі до 600 мм) (2021 р.), І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АВТОТЕХНИКА», категорія «Автотехника (1:35)» (2021 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АВІАЦІЯ», категорія «гвинтова авіація (1:48)» (2021 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «ФЛОТ», категорія «флот (С1; С2; С6)» (2021 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АРТИЛЕРІЯ», категорія «Артилерія (1:72)» (2021 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «БРОНЕТЕХНИКА», категорія «Бронетехника (1:35)» (2021 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «ДІОРАМИ, ПЛОЩИНИ, ВІНЬЄТКИ», категорія «Діорами, площини, віньєтки (1:35)» (2021 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АВІАЦІЯ», категорія «гвинтова авіація (1:144)» (2021 р.).

  1.  

Василишин Данило Русланович, вихованець авіамодельного гуртка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – ІІ місце у класі моделей літаків F4B Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (кордові моделі) (IV ранг).

  1.  

Заболотна Аделіна Русланівна, вихованка гуртка бісероплетіння «Чарівні намистинки» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І премія у Всеукраїнському дитячому конгресі «Зіркові канікули у «Світі талантів», Конкурс «Світ фантазій», Номінація «Прикладне мистецтво» (2021 р.).

  1.  

Луканіна Аліна Ігорівна, вихованка гуртка бісероплетіння «Чарівні намистинки» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва - І премія у Всеукраїнському дитячому конгресі «Зіркові канікули у «Світі талантів», Конкурс «Світ фантазій», Номінація «Прикладне мистецтво» (2021 р.).

  1.  

Процюк  Анна Вадимівна, вихованка Зразкового художнього колективу гуртка бісероплетіння «Перлинки» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва - І премія у Всеукраїнському дитячому конгресі «Зіркові канікули у «Світі талантів», Конкурс «Світ фантазій», Номінація «Прикладне мистецтво» (2021 р.).

  1.  

Яроцький Дмитро Юрійович, вихованець гуртка судномоделювання Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АРТИЛЕРІЯ», категорія «Артилерія (1:72)» (2021 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АВІАЦІЯ», категорія «гелікоптер авіація (1:72)» (2021 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «ПАПІР», категорія «папір (авто-бронетехніка)» (2021 р.);  ІІ місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «ФІГУРИ», категорія «фігури (1:16)» (2021 р.); ІІ місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «ФЛОТ», категорія «флот (С7)» (2021 р.); ІІІ місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «КОСМОС» (2021 р.).

  1.  

Воляник Ярослава Юріївна, вихованка гуртка конструювання та моделювання одягу «Ательє» «Модерн» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І місце дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» Номінація «Декоративна тематична композиція», ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» за роботу «Мій світ: свобода і мир» (2021 р.).

  1.  

Соловей Мілана Михайлівна, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І премія ХІV Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у «Світі талантів», конкурс «Шоу талантів», Номінація «Акторська майстерність» (2021 р.); І премія ХІV Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у «Світі талантів», конкурс «Шоу талантів», Номінація «Вокал» (2021 р.); І місце Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина», номінація «Літературна творчість (читці-декламатори)» (І молодша вікова категорія) (2021 р.); І місце Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина», номінація «Театральне мистецтво. Пальчиковий театр» (2021 р.); І місце Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина», номінація «Естрадний спів. Солісти-вокалісти» (І молодша вікова категорія) (2021 р.); І місце Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина», номінація «Літературна творчість (читці-декламатори)» (змішана вікова категорія) (2021 р.);   І місце Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі (заочний/онлайн формат), Номінація «Театральне мистецтво» (2022 р.); І місце Всеукраїнського творчого фестивалю до Дня Європи «Єврофест – 2022» (заочний/онлайн формат), Конкурс «Відеопоезія», номінація документальна відеопоезія (2022 р.).

  1.  

Тимофієв Тимофій Костянтинович, вихованець гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І місце ІІ Всеукраїнського творчого фестивалю до Дня Європи «Єврофест – 2022» (заочний/онлайн формат), Конкурс «Відеопоезія», номінація концептуальна відеопоезія (2022 р.); І місце ІІ Всеукраїнського творчого фестивалю до Дня Європи «Єврофест – 2022» (заочний/онлайн формат), Конкурс «Відеопоезія», номінація документальна відеопоезія (2022 р.).

  1.  

Костенко Михайло Андрійович, вихованець Зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Народна художня творчість» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І премія ХІV Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у «Світі талантів». Конкурс «Світ фантазій». Номінація «Художники» (2021 р.); ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» за роботу «Захищаю родину і свою країну» (2021 р.).

  1.  

Трубнікова Єлизавета Вікторівна, вихованка Зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Народна художня творчість» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І місце дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», Номінація «Живописна композиція» (2021 р.); І місце Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» за роботу «За наше майбутнє» (2021 р.).

  1.  

Степанова Світлана Геннадіївна, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді – ІІІ місце у ІІ турі конкурсу у рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби» - за роботу «Епоха нескорених: бандурист та воїн Кость Місевич» (2022 р.).

  1.  

Гальомко Андрій Валерійович, вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді – ІІІ місце у ІІ турі конкурсу у рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби» - за роботу «Епоха нескорених: бандурист та воїн Кость Місевич» (2022 р.).

 

Керуючий справами виконавчого комітету  Ю. САБІЙ

В.о. директора  Департаменту освіти та науки  О. КШАНОВСЬКА