Рішення виконавчого комітету

від 23.06.2022 № 450 "Про виділення коштів з цільового фонду Хмельницької міської ради"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 23.06.2022 № 450

Про виділення коштів з цільового фонду Хмельницької міської ради

 

 

Розглянувши клопотання секретаря міської ради В. Діденка, керуючись рішенням четвертої сесії Хмельницької міської ради від 31 жовтня 2006 року №2 «Про утворення цільового фонду Хмельницької міської ради, соціально-економічного та культурного розвитку міста та затвердження Положення про нього» зі змінами та доповненнями, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Хмельницької міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Виділити з цільового фонду Хмельницької міської ради кошти в сумі по 50000,00 грн (п’ятдесят тисяч гривень 00 копійок) для виплати допомоги на поховання загиблих учасників, які брали участь у відсічі під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в період військової агресії Російської Федерації проти України: Адамського Олександра Анатолійовича, Безрукого Дмитра Олександровича, Вовка Миколи Сергійовича, Марисюка Віктора Францевича, Стасюка Богдана Олександровича, Тхоржевського В’ячеслава Станіславовича Шевчука Василя Володимировича.

2. Відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності (Л. Стародуб) кошти перерахувати на рахунки родичів загиблих, згідно з додатком.

3. Видатки здійснити за рахунок коштів 3.2.15 цільового фонду Хмельницької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю. Сабій, завідувача відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності – головного бухгалтера  Л. Стародуб.

 

Міський голова   О. СИМЧИШИН