Новини
«Я і родина моя»
У другу неділю травня відзначається день найдорожчої у житті кожної людини – мами. День матері - це гарне свято, коли можна нагадати найдорожчій людині про те, що ви її любите, поважаєте і цінуєте.
З нагоди свята у Хмельницькій громаді відбуватимуться чимало цікавих різноманітних заходів. Зокрема сьогодні, з самого ранку на вул. Проскурівській, поблизу Хмельницького музею-студії фотомистецтва, розгорнуто фотовиставку «Я і родина моя». Експозиція виставки складається з фотографій, на яких зображені 20 хмельницьких багатодітних родин.
У місті Хмельницькому проживають 1875 багатодітних родин, в яких виховуються близько 6000 дітей, 257 хмельницьких родин виховують 4 і більше дітей.
Виставка діятиме до 17-ої години. Тож охочі хмельничани та гості міста мають можливість її оглянути.