Новини

Хмельницький професійний ліцей надає можливість переселенцям безкоштовно отримати нову професію

На базі Хмельницького професійного ліцею (вул. Озерна, 8) розпочалося безкоштовне навчання для отримання компетенцій з професії «Швачка». Нову професію можуть отримати внутрішньо переміщені особи. На сьогодні цією можливістю скористалися понад десяток жінок.

Протягом двох місяців учасники курсів вивчають основи професії. Після цього вони можуть проходити практику і водночас працювати. Після закінчення курсової підготовки здобувачі освіти отримають свідоцтво державного зразка та можливість працевлаштуватися.

«Частина цих жінок вже не мають куди повернутися, втратили роботу, тому виявили бажання отримати нові навички. Ми запропонували їм здобути кваліфікацію швачки. Наші слухачі курсів не лише отримають нові навички, але й можливість адаптуватися. Почали безкоштовні курси саме з цього профілю, бо маємо надію, що після навчання працевлаштуються, адже Хмельницький має багато швейних підприємств», – розповів директор ліцею Григорій Станіслав.

Окрім групи, яка здобуває професію «Швачка» в навчальному закладі найближчим часом планують розпочати підготовку за новими професіями: кухаря та зварювальника.

Детальну інформацію можна отримати за номером телефону: (097) 420-54-09 з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 18.00.