Новини

Під час позачергового засідання виконкому розглянули проект бюджету Хмельницької громади на 2022 рік

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради. Під головуванням міського голови Олександра Симчишина члени виконкому розглянули 21 питання порядку денного. Усі вони будуть запропоновані депутатам міської ради до розгляду на черговому сесійному засіданні.

«Позачергове засідання виконавчого комітету пов’язане з тим, що ми маємо грудневу, заключну сесію в 2021 році. Це бюджетна сесія і саме через виконком ми вносимо на розгляд депутатів проект бюджету на наступний рік. Документ уже представлено громаді традиційно в формі публічних консультацій. Бюджет - 2022 в частині розвитку капітальних видатків – ремонтів, будівництв є гіршим, ніж бюджет 2021 року. Ресурс, який буде мати місто на розвиток незначний. Звичайно, що ми в рівній частині забезпечуємо усі галузі. Фактично ніхто не ображений, але ті потреби, які подавали розпорядники коштів і ті потреби, які є в реальності набагато більші, ніж ми зможемо забезпечити. Також вносимо на розгляд сесії низку програм: сприяння підприємництву, соціально-економічного розвитку, програми підтримки розвитку української мови, освіти і з 1 січня вони будуть втілюватися. Одне із цікавих рішень виконавчого комітету – зобов’язання наших комунальних підприємств «Хмельницьктеплокомуненерго» та «Південно-Західні тепломережі», незважаючи на те, що національна комісія підняла тариф в минулому році, застосувати для населення тариф минулого року, зважаючи на кризову ситуацію, яка наразі є в країні і низький рівень платоспроможності нашого населення», - зазначив Олександр Симчишин.

Також члени виконкому підтримали проекти рішень про внесення на розгляд сесії міської ради пропозицій про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади на 2022 рік та Програми розвитку підприємництва Хмельницької міської територіальної громади на 2022-2025 роки тощо.