Новини
Працівники культури та майстри народного мистецтва приймають вітання з нагоди професійного свята
09.11.2021 17:11
Сьогодні у міській раді вітали з професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва.
"2021 рік, як і попередній, був для вас непростим, - звернувся до працівників галузі міський голова Олександр Симчишин. - Знаю, що означає для вас не бачити очей своїх глядачів. Навіть сьогодні ми не можемо через карантин провести це свято так, як ви заслуговуєте. Але попри все, ви даруєте нам найважливіше - позитивні емоції! Саме вони й сприяють продуктивній роботі!"