Новини
З професійним святом привітали автомобілістів і дорожників Хмельницького
В останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника. Цього року професійне свято припадає на 31 жовтня.
Напередодні свята у міській раді тих, хто забезпечує довіз хмельничан до місць роботи і навчання, людей, які організовують безпечний та комфортний рух транспорту в місті, пасажирські та вантажні перевезення, а також фахівців з будівництва та експлуатації доріг привітав заступник міського голови Микола Ваврищук.
«Вітаю вас із професійним святом! Добре знаю ваші професії зсередини, адже працював і автомобілістом, і дорожником. Надзвичайно важлива, відповідальна та непроста робота кожного з вас. Без напрямків вашої роботи жодна з сфер економіки не зможе функціонувати. На жаль, так склалося, що спеціалістів вашої професії в країні стає все менше і знайти фахового водія, логіста, людину, яка професійно може працювати в дорожній сфері, дуже складно. Сподівають, що незабаром усе зміниться і нам буде легше залучати до комунальних підприємств і загалом в економіку професіоналів цих напрямків» - зазначив заступник міського голови Микола Ваврищук, звертаючись до присутніх.
Микола Васильович побажав усім автомобілістам і дорожникам міста в особі присутніх міцного здоров'я, успіхів на професійному шляху у непростий, у зв’язку з пандемією, час.
Кращим з кращих вручено відзнаки та подарунки від Хмельницької міської ради.